Komplexní nabídka služeb v oblasti IT

Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav PC, notebooků, tiskáren a dalších periférií jak pro malé a střední firmy, tak pro domácnosti.

Naším cílem je poskytovat kvalitní a rychlé služby za dostupné a přátelské ceny pro všechny naše zákazníky.

Veškeré nabízené služby provádíme jak v našem servisním středisku, tak přímo u zákazníka.

 

Jaké služby v oblasti výpočetní techniky nabízíme:

Servis PC

Zlobí Vás počítač? Nefunguje Vám něco tak jak by mělo?

Nabízíme komplexní servis všech druhů počítačů. Při běžných závadách provádíme opravy počítačů přímo u zákazníka. U složitějších oprav si Váš počítač odvezeme k nám, kde ho opravíme a v krátké době opět přivezeme zpět.

Servis notebooků

Zlobí Vás notebook? Přestal zcela fungovat nebo běží jinak než byste chtěli?

Provádíme veškeré opravy notebooků a netbooků všech druhů a značek.

Instalace hardware a software

Máte novou tiskárnu, zvukovou kartu, televizní kartu či jiné zařízení? Potřebujete nainstalovat software a nevíte si rady?

Odborně provedeme instalaci Vašeho hardware, včetně instalace potřebných ovladačů a případného software. Váš software nainstalujeme, nakonfigurujeme dle Vašich potřeb a odzkoušíme správnou funkci, případně provedeme i Vaše zaškolení.

V případě potřeby Vám ochotně poradíme s nákupem nových zařízení, komponent, software, atd. odpovídajících Vašim požadavkům.

Modernizace počítačů

Přestává již Váš počítač nebo notebook vyhovovat požadavkům současného software?

Ne vždy je zapotřebí koupit celý nový počítač. Ochotně Vám poradíme s modernizací jednotlivých komponent tak, aby Váš počítač opět svižně běžel a zajistíme jejich nákup a instalaci.

Stavba PC na zakázku

Chtěli byste si pořídit nový počítač nebo notebook?

Ochotně Vám poradíme s výběrem nového notebooku, správnou konfigurací nového PC, atd. Nové PC pak sestavíme a nainstalujeme veškerý potřebný software a v případě potřeby převedeme data a nastavení z Vašeho starého PC nebo notebooku.

Záchrana a obnova dat

Ztratila se Vám z disku data? Přestal Váš disk nebo jiné zařízení zcela fungovat?

Provádíme kompletní záchranu a obnovu dat ze smazaných nebo poškozených pevných disků, flash disků, paměťových karet, atd. a pro různé souborové systémy (NTFS, Ext2, Ext3, FAT, RAID, atd.).

Odvirování PC a notebooků

Máte zavirovaný počítač nebo notebook? Máte podezření, že by se Vaše data mohla dostat do nesprávných rukou?

Nabízíme odstranění všech druhů virů, spyware, adware, atd. Rádi Vám doporučíme kvalitní antivirovou ochranu a další nástroje pro zabezpečení Vašeho PC, noteboooku, atd.

Návrh a realizace počítačových sítí

Chcete propojit Vaše zařízení v kanceláři nebo doma? Potřebujete sdlíet dokumenty nebo tiskárnu? Potřebujete přístup k Vašim datům z různých míst?

Provádíme realizace počítačových sítí typu LAN, Wifi, atd. od návrhu struktury sítí až po její realizaci, nastavení síťových komponent a ověření funkčnosti. Počítačové sítě budujeme jak pro malé i velké firmy, tak pro domácnosti a malé kanceláře.

Správa počítačů a sítí - IT outsourcing

Nevyplatí se Vám nebo nechcete ve firmě zaměstnávat IT technika nebo přímo celé IT oddělení?

Zajistíme bezproblémový chod vaší počítačové sítě. Více informací o správě sítí naleznete v sekci Správa sítí

Návrh a tvorba interenetových prezentací a aplikací

Chtěli byste mít vlastní prezentaci na internetu? Potřebuje aktualizovat Vaše současné stránky, nebo vytvořit internetovou aplikaci?

Podle Vašich představ navrhneme a vytvoříme internetové stránky včetně zajištění bezproblémového chodu. Více informací naleznete v sekci Tvorba WWW.

Prodej IT komponent a doplňků

V našem servisním středisku nabízíme k prodeji různé komponenty pro IT, doplňky, atd. (myši, klávesnice, spotřební materiál, síťové prvky, a další).

V případě, že potřebnou komponentu, doplněk, atd. nemáme momentálně skladem, ochotně ji pro Vás objednáme.

Vývoj elektroniky a software

Potřebujete elektronické zařízení nebo software, který v obchodě nekoupíte?

Kromě služeb v oblasti výpočetní techniky se také zabýváme vývojem elektroniky a software na zakázku. Vývoj a výrobu realizujeme od návrhu zapojení a konstrukce zařízení, přes návrh a zajištění výroby desek plošných spojů, až po osazení desek součástkami a vývoj potřebného software dle Vašich požadavků a potřeb.