Tvorba WWW stránek

V současné době se již málokterá firma nebo osoba obejde bez vlastních webových stránek, jejichž obsah a vzhled tvoří obraz o daném subjektu v očích široké veřejnosti, informuje o novinkách, nových produktech, atd. Kvalita a úspěch Vaší internetové prezentace spočívá v dobrém grafickém zpracování, hodnotném obsahu a správné optimalizaci stránek.

Díky naším zkušenostem Vám vytvoříme internetové stránky nebo aplikace (e-shop, redakční systémy, databázové aplikace, atd.) dle Vašich požadavků a potřeb.

Zajistíme pro vás vhodnou doménu, kvalitní a rychlý hosting (umístění na server s rychlým připojením), grafický návrh stránek, redakční systémy na míru, vytvoření kódů pro internetové aplikace, optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO), atd.

Webdesing

Grafické zpracování je jednou ze základních součástí internetové prezentace, která zapůsobí na každého příchozího návštěvníka. Naši grafici vytvoří grafické návrhy a strukturu stránek na míru dle Vašich požadavků a představ. Z těchto návrhů si pak vyberete výsledný vzhled Vašich budoucích stránek.

Zpracování WWW stránek

Pro správné zobrazení navrženého designu a struktury stránek je důležitý převod do formátu, používaného internetovými prohlížeči (HTML, XHTML, CSS, atd.).

Stránky, které vytváříme jsou vždy použitelné ve všech používaných prohlížečích (Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Safari, Opera, atd.). Pokud bude Vaše prezentace vyžadovat přítomnost animací (např. stránky zobrazující různé procesy), naši animátoři pro Vás vytvoří prezentace ve formátu FLASH, atd.

Optimalizace SEO

SEO (Search Engine Optimalization) je metodika zpracování obsahu a struktury www stránek způsobem, které jsou vhodné pro automatizované zpracování výsledků v internetových vyhledávačích (Google, Seznam, atd.).

Cílem optmializace SEO je pak získat při vyhledávání zadaného obsahu nejlepší pozicí při zobrazení výsledků ve vyhledávačích .

Všechny námi vytvářené stránky již obsahují základní optimalizaci pro SEO (v případě potřeb provedem při návrhu stránek i hlubší analýzu a optimalizaci SEO). Pro již existující stránky Vám provedeme analýzu stávající optimalizace a navrhneme řešení pro zlepšení pozic výsledků ve vyhledávačích pro Vaše stránky.

Redakční systémy a internetové aplikace

Pokud požadujete vlastní správu obsahu webových stránek (redakční systémy) nebo vlastní aplikace (e-shop, objednávkové a rezervační systémy , intranetové aplikace, atd.) nabízíme profesionální řešení ušité přímo Vašim potřebám na míru.

Námi používané technologie:

HTML, XHTML, DHTML, XML, CSS

PHP, JavaScript, Flash

MySQL, PostgreSQL

AJAX, a další .....

Ukázka námi realizovaných stránek